Je tvojim cieľom schudnúť viac ako 5 kíl?

Ako stále opakujem tajomstvom štíhleho tela je zdravá strava, cvičenie, motivácia a pevná vôľa. Ak si už túto štvorkombináciu uvedomuješ a tvojim cieľom je schudnúť viac než 5kg, mal by si sa zoznámiť s jedným zázrakom, a tým je LPG masáž. Počas jedného ošetrenia LPG prístrojom v príjemných priestoroch A3Clinic mi zdravotná sestra Tinka vysvetlila ako LPG funguje a prečo je dôležité ho zahrnúť na ceste za krásnym a pevným telom 🙂 Ste zvedaví ako prebieha ošetrenie priamo na klinike? Tinka, máš slovo 🙂

Keď sa klient rozhodne pre ošetrenie LPG prístrojom, prvému sedeniu predchádza vstupná konzultácia. V rámci konzultácie sa s klientom dohodneme na partiách, ktoré budeme riešiť, a zároveň si klient vyberie, či chce najmä spevniť pokožku, prípadne odstrániť celulitídu alebo sa zameriame na formovanie postavy. Jednotlivé ciele, ktoré chceme dosiahnuť prostredníctvom LPG ošetrenia, je možné aj kombinovať. Tak, ako to robíme u Barborky, kde sme sa primárne zamerali na spevňovanie pokožky, ktorá bola po jej extrémnej premene ochabnutá a sekundárne aj na odstránenie tuku, teda formovanie celého tela.

Po konzultácii dostane klient špeciálne oblečenie, ktoré je povinné. Nielen z dôvodu hygieny, ale aj kvôli tomu, že LPG prístroj funguje na princípe podtlaku, ktorý by bez použitia špeciálneho (ochranného) oblečenia mohol spôsobiť drobné „podliatinky“ a modriny. A to nechceme 🙂 Oblečenie si klient nosí pri každej návšteve alebo si ho nechá uskladnené u nás na klinike. A takto sa nestane, že si ho zabudne na ošetrenie priniesť.

Ak chce klient vidieť konkrétne účinky LPG ošetrenia, môže sa dať pred a po sérii ošetrení zmerať a odfotiť. Pre tento prípad tu máme špeciálny stojan, kde sa zaznačujú jednotlivé sedenia – prvé až dvadsiate. Klient sa môže fotiť pravidelne, prípadne len pred prvým ošetrením a po poslednej návšteve. Meranie sa zapisuje do osobnej karty, ktorú sme mu založili pred jeho prvým ošetrením.

Mám vytvorenú kartu, dostala som špeciálne oblečenie, urobili sme fotky, meranie.. Čo nasleduje potom?

Pred prvým LPG ošetrením odporúčam urobiť lymfodrenáž v trvaní 35 minút. Mnoho klientov si nenechá poradiť a lymfodrenáž neabsolvuje. Ak klient nemá dobre rozbehnutú lymfatickú sústavu môže sa stať, že po LPG masáži sa do lymfy nahromadí lymfatický mok a klient môže opuchnúť. Nie je to nič nebezpečné, ale určite nie je príjemné odchádzať po ošetrení s opuchom. Takže nebuďte tvrdohlaví a nechajte si poradiť. U nás ste v tých správnych rukách 🙂

Čiže pred prvým ošetrením LPG prístrojom je vhodné absolvovať lymfodrenáž. LPG masáž ma čaká hneď po lymfodrenáži?

Nie 🙂 LPG masáž klient absolvuje až o 2 dni. Ďalšie LPG ošetrenia sa realizujú v dvojdňových intervaloch – t.j. po každom ošetrení deň pauza. Ošetrenie LPG prístrojom trvá 40 minút. Pred každým ošetrením si LPG prístroj manuálne nastavím, čiže klient si môže v priebehu jednotlivých sedení rozmyslieť, čo od ošetrenia očakáva. Napríklad počas prvých 10-tich ošetrení riešime celulitídu, ale klientka má pocit, že celulitída už nie je viditeľná a chce sa venovať spevneniu pokožky. To nie je žiaden problém 🙂

Čo sa týka stravy/pitného režimu, je nutné po LPG masáži napríklad zvýšiť pitný režim?

Každý klient by mal vypiť 2-3l tekutín denne, zvýšený prísun tekutín v súvislosti s LPG masážou nie je nutný. Samozrejme, keď sa LPG ošetrenie nespojí so zdravou stravou a cvičením, tak nefunguje. LPG masáž je doplnok na spevnenie pokožky a úbytok centimetrov. LPG masáž za Vás neschudne, ale dokáže zlepšiť vzhľad pokožky, spevní ju, odstráni celulitídu a pekne vyformuje postavu.

Koľko sedení je potrebné absolvovať ?

Je to individuálne. Klient by mal absolvovať 10 až 20 ošetrení v rámci jednej kúry. Ak chce klient ešte niečo vylepšiť, doladiť, po mesačnej pauze sa môžeme pustiť do ďalšej série. Ak je klient už po prvej sérii ošetrení s výsledkom spokojný, je vhodná udržiavacia kúra – t.j. jedno ošetrenie každé 3 týždne.

S akou inou procedúrou môžem LPG masáž kombinovať, aby som dosiahla čo najlepší výsledok?

Odporúčam rádiofrekvenciu. Je to jedinečná kozmetická procedúra, ktorá Vám pomôže navrátiť pevnosť pokožky a odbúra tukové vankúšiky. Funguje na princípe pôsobenia tepla, vďaka ktorému dochádza k zrýchleniu metabolizácie v tukových bunkách – tukové bunky sa zmenšujú, a tým sa zmenšujú aj rozmery tukových buniek. Ošetrenie je vhodné absolvovať 4-8x v týždenných intervaloch.

LPG je taktiež dobré kombinovať s detoxikačným bahenným zábalom z Mŕtveho mora, ktorý je veľmi efektívny najmä pri odstraňovaní celulitídy. Klientka absolvuje LPG masáž, potom na jej telo nanesiem špeciálne sérum proti celulitíde, aplikujem bahno, obalím ju, zakryjem dekou a 20 minút u nás oddychuje. Keďže klientka má po ošetrení LPG prístrojom pokožku pekne prekrvenú, bahno pôsobí intenzívnejšie a stav pokožky sa rýchlejšie zlepšuje.

Je ošetrenie vhodné aj pre mužov?

Áno našimi klientmi sú aj muži, ktorí prostredníctvom LPG prístroja riešia najmä spevnenie a formovanie v oblasti ramien a brucha. A my ženy im iba tíško závidíme, že nemusia bojovať s celulitídou 🙂

Tinka, ďakujem za milý rozhovor a skvelú starostlivosť u Vás v A3Clinic. Teším sa na ďalšie LPG ošetrenie 🙂

recepcia A3Clinic

Recepcia v A3Clinic

meranie _A3C

Meranie pred prvým LPG ošetrením

ošetrenie lpg

ošetrenie2

Barbora
Barbora
Moje meno je Barbora Gamanová. Riadim sa heslom: Meníme životy k lepšiemu. RÝCHLO - ĽAHKO - EFEKTÍVNE. Prečítaj si o mne celý príbeh!
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.