KRUHOVÝ TRÉNING NA DOMA 

Na tento tréning nepotrebujete žiadne vybavenie, takže výhovorky sú vylúčené!

Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí by sa veľmi radi hýbali, ale z rôznych dôvodov ste fixovaní na svoju domácnosť ?tento tréningový plán váš poteší. Pripravila som s profesionálnym trénerom zopár cvikov, ktoré si môžete zacvičiť v pohodlí Vášho domova. Pri každom cviku nájdete vysvetlené nielen, ako ho cvičiť, ale aj na aké chyby si dať pozor.

Čo všetko plán obsahuje ?

 • Tréningový plán na doma
  Kruhový tréning sa skladá zo šiestich cvikov ktoré opakuješ štyri krát po sebe, ak máš dobrú kondičku a trúfneš si môžeš to zopakovať aj pät krát ale viac kol nieje potrebných.
 • Tréningové video
  Tréningový plán obsahuje aj 45 sekundové kratučké video v ktorom máš každý cvik znázornený aby si vedel ako správne ho cvičiť .
 • Fotky
  Tréningový plán obsahuje fotky, v ktorých máš znázornene ako cvik správne vykonávať a ako naopak ho nevykonávať.
 • Trojdňový všeobecný jedálniček
  pestré stravovanie je ta najdôležitejšia vec ktorá nám pomôže dosiahnuť naše výsledky, preto som sa rozhodla že vám zostavím trojdňový jedálniček ako sa správne stravovať ktorý ta nasmeruje ako to zvládnuť sama.

Čo môžeš očakávať od tréningového plánu na doma ?

 • Výsledky tvarovania a spevnenia tela sú viditeľné už za krátky čas.
  Upravená strava a správny tréning robia zázraky, k tréningovému plánu dostaneš aj ukážku trojdňového jedálnička ktorý ta nasmeruje ako správne sa máš stravovať tak aby si dosiahla čo najrýchlejšie výsledky
 • Dochádza k efektívnemu spaľovaniu tukov a úbytku hmotnosti.
  Pravidelný tréning aspoň 3-4 krát do týždňa efektívne naštartuje tvoje telo tak aby nastalo efektívnemu spaľovaniu tukov a úprava stravy pomôže k úbytku hmotnosti.
 • Počas jedného tréningu sa precvičia svalové partie
  V tréningovom pláne zapájame svaly od stredu tela, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi dôležité, až po hlavné svalové partie ako sú stehná, chrbát, prsia, ruky či bruško.
 • Šetrí ti to tvoj čas.
  Tréning si môžeš zacvičiť v pohodlí domova a nepotrebuješ žiadne cvičebné pomôcky.

Pre koho je kruhový tréning určený?

Pre všetky vekové kategórie. Pomôže vám dostať sa do formy a vytvarovať si postavu. Vo väčšej miere je obľúbený medzi ľuďmi, ktorých práca je časovo náročná. Je vhodný aj pre začiatočníkov. V niektorých prípadoch sa odporúča, aby klient precvičoval prvý mesiac celé telo iba v rámci kruhového tréningu.

POTREBUJETE POMOC ?

Kontaktujte ma na môj mail trening.na.doma@gmail.com alebo

zavolajte na +421 911 842 762

Som tu pre Vás, rada Vám pomôžem.