KĽÚČOVÁ MYŠLIENKA

V tejto časti je dôležité zaujať pozornosť človeka veľkým a trefným nadpisom. V popise toho nadpisu treba rozviť myšlienku, k čomu mu bude dobrý tento web. Zároveň táto časť slúži ako zachytávač pozornosti človeka ... mal by tu byť jeden odkaz, na ktorý sa dá kliknúť.

AKO TO FUNGUJE?

Popísať činnosť, ak to funguje, on zadá email, ty mu vypracuješ stravovací plán na mieru, on bude postupovať podľa tvojích krokov aaatď... Popísať ako to funguje nech si to vie sám prečítať a nech odbúra prvé pochybnosti.

REFERENCIE

Super prístup, individuálne jednanie, zostavený plán som mala do piatich dní. Za mesiac som dala dole 10cm z pasu, 6cm...

Posted by Lenka Dobosova on 28. september 2016

Som veľmi spokojný, dlho som premýšľal nad zmenou životného štýlu, lepšie stravovanie + pohyb ale nejako som sa nevedel...

Posted by Adam Zugec on 14. október 2017

Ako som začala chudnúť s Barborkou 🙂 Mojím hlavným spúšťačom...

Posted by Soňa Krajčíková on 10. december 2017
Ebook o záchvatovom prejedaní a ako dosiahnuť cielený efekt - ako schudnúť
0
+ ľudí
si stiahlo tento ebook. Buď ďaľším!

Najväčšia prekážka na ceste za našim cieľom

Čo je naša najväčšia prekážka pri chudnutí?

Sťahujte ebook, ktorý prezrádza tajomstvá chudnutia.

POVEDALI O MNE

Super, jednoduché. Jídla se dají připravit a vzít sebou, pokud máte den za pochodu. Objedanala jsem si jídelníček na 4 týdny a jsem spokojená s porcemi a výberem, který je široký.
Veronika
Skvelý prístup, okamžité reagovanie na otázky. Všetko prebieha naozaj na profesionálnej úrovni. Som maximálne spokojná. Už len vydržať :))
Monika
Super prístup, odpoveď na každú otázku takmer ihneď! Veľká motivácia a chutné receptíky.. Paráda!
Veronika
0
+ ľudí
si stiahlo tento ebook. Buď ďaľším!

Zoznámme sa

Moje meno je Barbora Gamanová. Pred piatimi rokmi som si prešla extrémnou premenou - schudla som 43 kg. Som výživová poradkyňa a zakladateľka projektu  www.chudnutie-zdravastrava.sk a radím ľudom ako efektívne schudnúť, a zároveň ako si novú váhu dlhodobo udržať.

Nájdete ma aj na:

bfa_brands-youtube_simple-ios-blue-gradient_512x512bfa_brands-facebook_simple-ios-blue-gradient_512x512raphael_instagram_simple-ios-blue-gradient_512x512