FIT

zmrzlimy

Potrebuješ svoje telo zbaviť prebytočnej vody, a nevieš ako na to?

Objednaj si e-book zdravé zmrzliny a dostaneš ako BONUS úplne ZADARMO jedálniček na 3 dni aby si odvodnila svoje telo!

Aké recepty nájdeš v tomto ebooku?

ŠESŤ RAŇAJKOVÝCH ICE BOWLS

Verím že tento názov počuješ prvý krát a rozmýšľaš čo to bude. Áno, sú to studené, raňajkové alebo skôr zmrzlinové kaše. Kedže som si dala záležať na zostavení a aj ingredienciách, dovolím si tvrdiť, že takáto kaša ťa naozaj preberie a nabije poriadnou dávkou ENERGIE! A ako BONUS a teda aj malé prekvapenie, pri ice bowl nájdeš aj vypočítaný počet kalórií. Tak dobrú chuť.

ŠESŤ OSVIEŽUJÚCICH LIMONÁD

V letných mesiacoch je dôležite dbať na pitný režim. Pitný režim nám pomáha rýchlejšie chudnúť a detoxikovať telo! Nie vždy nám ale chutí čistá voda. Vymyslela som som pre vás šesť vynikajúcich limonád, ktoré spestria váš pitný režim.

ŠESŤ NEZDRAVO-ZDRAVÝCH ZMRZLÍN

Čo mám na mysli pod názvom NEZDRAVO-ZDRAVÉ zmrzliny? Dovolila som si pre vás pripraviť zmrzliny, ktoré ulahodia aj náročnejším chutovím pohárikom a určite nimi okúzlite návštevu, alebo spestríte nejakú letnú párty. V e-booku nájdete zmrzliny ako: margot, bounty, oreo a mnoho ďalších ktoré sú zostavené vo fit verzii.

ŠESŤ RÝCHLYCH NANUKOV

Budem úprimná, zmrzliny mi chutia omnoho viac, ale nanuky sú vždy viac nutrične prijatelné. Takže ak si chceš dopriať viac porcií ako jednu, potom nanuky sú ta správna voľba. Okrem iného sú veľmi jednoduché na prípravu a vždy chystáš štyri porcie.

ŠESŤ JEDNODUCHÝCH OVOCNÝCH ZMRZLÍN

Tuto časť som chcela najskôr nazvať sorbetmi, ale nakoniec som sa rozhodla pre názov: jednoduché ovocné zmrzliny. V tejto kapitole nájdete štyri klasické ovocné zmrzliny a potom dve extra špeciálne ako exotická zmrzlina, alebo zmrzlina so spirulinou.

Prečo som sa rozhodla vytvoriť
tento ebook?

Lebo som milovníčka dobrého jedla a cez letné horúce mesiace si rada vychutnám dobré osviežujúce limonády, zmrzliny a raňajkové kaše. Tieto jedlá zoženiete už aj v bežných kaviarničkách, ale stoja väčšinou nehorázne peniaze a okrem iného sú vždy plné cukru a to úplne zbytočne.

Tento e-boom som vám pripravovala s láskou a verím že limonády, sorbety, nanuky, zmrzliny a ice bowl vám budú chutiť tak ako mne.

Po odoslaní objednávky Vám príde do 60 min. mail. Pokiaľ ho neviete nájsť, prosím dôkladne skontrolujte SPAM alebo KÔŠ.

Ak aj napriek tomu žiaden mail neprišiel, neváhajte ma kontaktovať:

Email: barbora.chudnutie@gmail.com

Telefón: +421 948 470 623

ČO POVEDALI SPOKOJNÍ KLIENTI?

U Barborky som vyhrala 60 dňovú výzvu a môžem povedať ,že zatiaľ som maximálne spokojná ... Začala som s váhou 100 kg a...

Uverejnil používateľ Michaela Euphory Hudáková Piatok 27. júla 2018

Barborka pre mna veľká motivácia môžem vrelo odporúčať. Páči sa mi jej premena prístup vždy keď niečo potrebujem je mi...

Uverejnil používateľ Natália Remišová Utorok 6. augusta 2019

Ako som začala chudnúť s Barborkou 🙂 Mojím hlavným spúšťačom...

Posted by Soňa Krajčíková on 10. december 2017

Platba je elektronicky zabezpečená