Ahojte 🙂

Chcela by som Vás pozvať na prednášku kde budem hovoriť o výžive, ochoreniach týkajúcich sa obezity a prečo vznikajú, pitnom režime, ako by malo vyzerať naše stravovanie, prečo konzumovať smoothie + recepty. Samozrejme na záver diskusia, odpovede na vaše otázky.

Ďalej vám moja kolegyňa ponúkne veľmi zaujímavú prednášku o ,,Kapsulách rovnováhy" ku ktorej sa vyjadrím aj ja ! Žiadne tabletky som nikdy nebrala pokiaľ som neumierala od bolesti. Ale na tieto som sa dala prehovoriť na základe faktov a reálnych klientov ktorým pomohli ! Kapsule na prírodnej báze zo zázračnými účinkami ktoré som vyskúšala na vlastnom tele a po 17 dňoch sa dostavili viditeľné výsledky problému ktorý som riešila už zopár rokov ( nehovorím o kapsulách na chudnutie !) pre viac info o ,,Kapsulách rovnováhy" sa dozvieš tu : ,,Kapsula rovnováhy" kde je potrebné sa zaregistrovať. Pokiaľ vydržíš do našej prednášky tak tam o nich tiež veľa dozvieš :-).

Počet na prednášku je obmedzený to znamená že ten kto ma záujem hláste sa mi do správy aby som si vás mohla napísať do zoznamu :-).

Každý poslucháč ktorý sa zúčastní prednášky dostane kupón zo zľavou + malý darček :-).

Teším na každého jedného ktorý príde na prednášku !

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom správy alebo poprípade na telefónom čísle 0948 069 608.

Pekný deň prajem všetkým a ak mi to budete zdielať budem sa veľmi tešiť 🙂 Ďakujem !