Už dnes sa môžeš prihlásiť do výzvy !

#ChudnisBarbi

Tu si môžeš stiahnuť všetky materiály na zapojenia sa do výzvy.   TRÉNINGOVÉ VIDEÁ NÁJDEŠ NA MOJOM INSTAGRAME.

Stiahnite si materiály potrebné k úspešnému absolvovaniu výzvy

Do výzvy sa zapojilo už

0
+
ľudí

Ako funguje výzva

Zapisuj si, čo si zjedla

Pri dosahovaní svojho cieľa je dôležité mať pod kontrolou svoju stravu a je fajn si zapisovať ako vyzerá tvoje stravovanie. Preto som sa rozhodla pripraviť  jednoduchú tabuľku na zapisovanie tvojho stravovania počas dňa alebo lepšie povedané počas celej výzvy. 

Dbaj na pravidelný pitný režim

Voda je veľmi dôležitá nie len pri dosahovaní nášho cieľa, ale pre celkové zdravie. Veľa krát sa stretávam stým že klienti majú problém  dostatočne piť. Prosím búd poctivá, a dbaj na to, aby bol tvoj pitný režim v norme. Do pitného režimu možes zaradiť aj bylinkové alebo ovocné čaje. 

Sleduj svoje miery aby si videla pokrok

Prosím, ak si sa rozhodla zapojiť do výzvy tak sa na začiatok ODMERAJ, ODFOT A ODVÁŽ ! Tato tabuľka ti bude pomáhať aby si sledovala ako sa mení tvoje telo. Prosím vždy sa viac zameriavaj na centimetre ako na váhu, vždy si porovnaj fotky PRED a PO ako sa tvoje telo mení. Ale hlavne nechci výsledky hneď ! Ak ti môžem dať málu radu, PROSÍM stále sa motivuj a pripomínaj si prečo si začala a ver si :)! Budú náročnejšie ale aj lepšie dni, ale ver že to všetko stojí ZATO. CHOĎ na to rozumne.

Zapisuj si svoje kroky

Pohyb je veľmi dôležitý pre naše zdravie ale nie každý ma možnosť pravidelne cvičiť. Chcem ti povedať že zmeniť svoju postavu dokážeš aj bez cvičenia. ALE pokiaľ máš možnosť hýbať sa tak to určite neodkladaj. Tvoja psychika aj telo ti veľmi poďakujú. Ja som momentálne v obmedzenom režime čo sa týka cvičenia tak sa budem zameriavať hlavne na KROKOVANIE. Denne si budem zapisovať koľko sa mi podarilo odkráčať. Denne by sa ti malo podariť dosiahnuť aspoň 10.000 krokov. Verím že to spolu zvládneme. Pridáš sa ? 🙂

Vo výzve získaš ďalšie materiály ktoré ti pomôžu dosiahnuť svoju vytúženú postavu a mať svoje zmeny pod dohľadom. Ak sa ti dá a máš možnosť určite si ich vytlač a všetko poctivo ZAPISUJ !

Čo možeš od výzvy očakávať ?

Tieto body sa týkajú hlavne mojich klientov ktorý majú môj stravovací plán vypracovaný na mieru a tým pádom majú svoju stravu pod dohľadom. Pokiaľ chceš dosiahnuť svoje výsledky musíš mat stravu pod kontrolou, ak je tvoj ciel schudnúť,  musíš si nastaviť kaloricky deficit a správe rozložiť jedlo aby si počas dna mala pocit sýtosti. Nezabúdaj na vyváženosť a pestrosť,  mysli na svoje zdravie a vždy maj na pamäti že byt v psychickej pohode a mat dobrý vzťah s jedlom je to najdôležitejšie 🙂 

Dlhodobé výsledky bez JOJO-efektu

Určite poznáš ten začarovaný kruh- nová diéta - nadšenie - hladovanie - prvých pár kíl dole - demotivácia - stagnovanie váhy - prejedanie - výčitky - hladovka - strach - a zas dookola to iste už niekoľko rokov. ZMEŇ TO !

Voľnosť v stravovaní - dobrý vzťah s jedlom

Ja viem že snom každej ženy je jest a nepribrať ! a čo keď ta naučím jest zdravo, chutne a vlastne úplne všetko čo miluješ a pri tom chudnúť ? Hovoríš si ale že to neexistuje a ja ti idem tento mýtus vyvrátiť ! Áno cestoviny aj ryžu môžeš jesť ! dokonca aj chlebík na raňajky či palacinku, tiež si možes dovoliť sladkú večeru alebo chutný burger. 🙂

VÝHODY VYVAŽENEJ A PESTREJ STRAVY TI PRINÁŠAJÚ AJ DALŠIE BENEFITY AKO SÚ NAPRIKLAD TIETO :

Lepší spánok, vyššie sebavedomie, lepšia nálada, viac energie, jasnejšie myslenie, budeš mat svoju váhu pod kontrolou, budeš mat pod kontrolou svoje chute, a tým pádom sa vyhneš prejedaniu. Čistejšia pleť, lepšie trávenie, zmiernenie nafukovania. Mohla by som tu napísať ešte minimálne 1OO benefitov ktoré zdravá strava prináša, ale chcem ta informovať že zdravé stravovanie je návyk a keď sa naučíš ako na to, tak len tak ta neopustí. ZDRAVIE mame len jedno, a preto by sme sa mali o naše telo starať s láskou a dávať mu len to najlepšie. Dúfať že nám odpusti čo všetko sme mu už napáchali rôznymi stravovacími zlozvykmi.

Chceš mať 100% výsledky?

Pri dosahovaní svojich cieľov ti pomôže starostlivo pripravený stravovací plán na na mieru na 30 dní. Takýto stravovací plán ti pripravím NA MIERU a môžeš zistiť bližšie informácie o ňom keď klikneš na odkaz nižšie: