Klienti ktorí si vybrali práve mňa, aby som im pomohla dosiahnuť ich vysnívaný  cieľ.

Ako som začala chudnúť s Barborkou 🙂 Mojím hlavným spúšťačom...

Posted by Soňa Krajčíková on 10. december 2017

Super prístup, individuálne jednanie. Dakujem za stravovací plán a vrelo odporúčam ! 🙂

Posted by Alan Murin on 14. október 2017

Som veľmi spokojný, dlho som premýšľal nad zmenou životného štýlu, lepšie stravovanie + pohyb ale nejako som sa nevedel...

Posted by Adam Zugec on 14. október 2017

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za stravovací plán.Je zostavený perfektne a maximálne mi vyhovuje.A navyše veľmi príjemná...

Posted by Maria Majka Dolinska on 1. jún 2017

Veľmi profesionálny prístup, príjemná konverzácia. Celkovo spokojný 🔟/🔟

Posted by Roland Wehlend on 30. september 2017

Barborka mi pripravila stravovací plán na 90 dní a keď som ho uvidela myslím, že niet šťastnejšieho človeka ako som ja �...

Posted by Janka Puskásová on 5. január 2018

Super prístup, individuálne jednanie, zostavený plán som mala do piatich dní. Za mesiac som dala dole 10cm z pasu, 6cm...

Posted by Lenka Dobosova on 28. september 2016

Skvele zostaveny stravovaci plan a vyborna komunikacia 🙂

Posted by Adka Bakalarova on 13. jún 2017

som veľmi spokojná aj s jedálničkom, konečne viem ako správne pripraviť zdravé jedlá a plán pasuje naozaj na mieru. Komunikácia výborná a aj príjemný individuálny prístup si veľmi cením.

Posted by Martina Lischáková on 24. júl 2017

Super pristup, okamzite reagovanie na otazky. Vsetko na profesionalnej urovni. Maximalne som spokojna. Uz len vydrzat:))

Posted by Monika Hrickova on 9. september 2015

Chcem sa velmi pekne poďakovať Barborke za skvelo vypracovaný jedálniček a cviky na doma. ��

Posted by Janka Czupekova on 4. máj 2017

PETER

Ahojte! V prvom rade by som chcel poďakovať Barbore, že mi ukázala cestu ako zmeniť svoju postavu a konečne sa naučiť milovať svoje telo. Problémy s postavou som mal už ako dieťa - nešportoval som, jedol som prevažne nezdravé jedlá a množstvo sladkostí. Zdravá strava mi nič nehovorila, odmietal som ju.
Tento životný štýl sa viditeľne odzrkadlil aj na mojej postave, až jedného dňa mi váha ukázala viac ako 100kg.
Mnohokrát som sa snažil schudnúť prostredníctvom rôznych diét, ale nikdy som to nevydržal viac ako pár dní. Jediné, čo som spätne získal, boli pôvodné kilá a jojo-efekt.
Myslel som si, že keď nebudem jesť, tak schudnem. Moje telo si však po pár dňoch začalo pýtať všetko to, čo som mu odoprel a ja som vtedy dokázal v priebehu jedného dňa zjesť jedlo, ktoré by som za bežných okolností konzumoval aj tri dni.
Samozrejme, postupom času sa aj u mňa objavila depresia. Nebol som spokojný so svojím výzorom, no nedokázal som to zmeniť.
Pomohla mi až konzultácia s Barborou. Ukázala mi spôsob ako dať telu to, čo potrebuje a naučila ma byť sýtym aj zo zdravých potravín. Samozrejme, trvalo mi nejaký čas, kým som si osvojil nové stravovacie návyky. Najťažším pre mňa bolo začať sa stravovať pravidelne a vzdať sa niektorých potravín, ktoré boli dovtedy súčasťou môjho jedálnička ...
Barbora ma neustále motivovala. Vo chvíľach, keď som to chcel vzdať, tak ma opäť nasmerovala na tú správnu cestu za svojim vysnívaným telom.
Dnes môžem hrdo povedať, že som spokojný s tým, ako vyzerám. Cítim sa oveľa lepšie, pravidelne cvičím a začal som konečne milovať svoje telo.
Každému jednému zo srdca prajem zažiť ten pocit, keď budete skutočne spokojný so svojím výzorom a nebudete sa hanbiť ukázať svoje telo v plavkách na kúpalisku.

Henrietina profilová fotka a jej premena

HENRIETA

Pekný deň všetkým, ktorým sa schudnutie zdá byť niečím nedosiahnuteľným 😀 Som matkou troch deti, život sa neuberá vždy tak, ako chceme a ako si plánujeme. Ale aj ako moja mama učila mňa, tak isto aj jej rodičia učili ju, že všetko sa dá, ak človek chce a má sebadisciplínu. Moja premena začala v čase, keď moje deti začali chodiť do školy a začali ma porovnávať s druhými maminami. Vždy som im to vyhovorila slovami, že človek je krásny srdcom a nie postavou. Ale priznávam, že moja nadváha ma trápila. Nedalo mi to a začala som sa zaujímať viac o to, ako schudnúť bez jojo - efektu. Roky utekali, deti vyrástli a ja som bola stále síce duchom krásna, ale telom som pripomínala jeden veľký hamburger. Keď som sa už okrem teplákov nemala do čoho obliecť, vtedy mi moja dcéra povedala: "Mami, neboj sa, ukážem ti, ako na to! Vytvorila mi jedálniček presne na mieru a cviky, ktoré neboli náročné, no zároveň mali časom skutočne viditeľný efekt! Veď výsledok môžete ohodnotiť sami. Neľutujem, že som jej natoľko verila a oddala sa do jej rúk. Jedálniček a cviky, ktoré som cvičila, nedali na seba dlho čakať a stala sa zo mňa iná žena, ktorá jej chce aj touto cestou poďakovať a odkázať aj mnohým iným ženám, aby sa nebáli osloviť Barborku a požiadať ju o pomoc na ceste za novým telom. Ona naozaj dokáže zmeniť Váš život na hodnotnejší a krajší 😀 Držím Vám všetkým palce!

Profilová fotka Rebecca a ako schudla

REBEKA

Uvedomovanie si vlastnej postavy u mňa začalo, keď som v 16tich rokoch skončila s aktívnym tancom a pribrala 10 kíl. Prvý krát som sa začala vo vlastnom tele cítiť zle. Samozrejme, vtedy nebolo dostupných toľko informácií o zdravom stravovaní a ja som to pohodlne zvaľovala na to, že som od prírody skrátka oblejšia a nič s tým neurobím. Takto sa to vlieklo roky. Bod zlomu prišiel, až keď ma môj kamarát zoznámil s Barborou. Prišla som na to, že som celé roky cvičila zle a efekt sa preto prirodzene nikdy nedostavil. Zrazu som objavila toľko potravín, o ktorých som predtým ani len netušila. Začala som dokonca s nadšením variť, čo nikdy predtým nebol môj koníček! A toto všetko išlo samozrejme ruka v ruke s pravidelným cvičením. Nikdy predtým som nemala z toho takú radosť - tréningový plán, ktorý som dostala bol vytvorený presne pre mňa a fitko sa stalo mojim najobľúbenejším miestom. Predtým som bola strašný spachtoš, ktorého nikto nevedel dostať z postele, a zrazu som nemala problém vstávať ráno o 5:30 a ísť si pred prácou zacvičiť (smile). A nič nie je viac motivujúce, ako keď sa dostavia výsledky. Hovorí sa, že cvičiť máme hlavne pre seba a pre svoj dobrý pocit, no povedzme si úprimne - koho by nepotešili komplimenty o vyšportovanej postave a úbytku kíl. Nešlo mi primárne o to, koľko schudnem, ale ako sa mi tvaruje postava. Ale keď už hovoríme o číslach - bolo to 11 kg za 6 mesiacov. Takú postavu som nemala ani v časoch aktívneho tancovania. S Barborou stále konzultujem nové cviky, ktoré zaraďujeme do programu a vždy mi poradí, ak tápem pri výbere stravy. Takže, ak niektorí z vás ešte stále váhajú - ten čas je práve tu a teraz. Nehovorte si, že začnem zajtra, o týždeň, prestaňte s výhovorkami - jednoducho to urobte! Teraz!

Profilová fotka Zuzky a ako sa aj jej podarilo schudnúť

ZUZKA

V prvom rade chcem povedať, že ste ma konečne donútili robiť niečo ako tak pravidelne. Samozrejme, v rámci možností, keďže mám aj malé dieťa aj prácu. Ale vždy si dokážem nájsť čas aj na cvičenie, či už počas dňa alebo večer, keď uspím dcérku.
Mám dni, keď sa nenormálne teším, kedy sa už prezlečiem a pôjdem cvičiť, ale tiež aj také, kedy by som to už mala radšej za sebou. To však iba do chvíle, kým nezačnem cvičiť - potom to už je super.

Takže moja premena: Začala som 23.6.2015 vlastne iba preto, aby som mala lepšiu postavu v plavkách, keďže ma už nebavilo stále sťahovať brucho. Zo začiatku to bola fuška - pripravovať si neustále jedlo, všetko vážiť a vždy myslieť na to, čo budem jesť a kedy. Časom som si nachádzala rôzne recepty, ako si jedlo vylepšiť a našla som toľko dobrôt, ktoré si môžem urobiť, že som sa už od rána tešila a vymýšľala, čo dobrého si opäť uvarím a pripravím.
Po troch týždňoch som mala z pásu a aj z bokov o 5 cm menej. Odvtedy vlastne nechudnem - ani na váhe ani na obvode, ale vidím, ako sa moje telo mení. Či už sú ruky alebo nohy a veeeľmi veeeľmi pomaly aj brucho - to brucho je veľká drina a ešte bude, kým bude také pekné a ploché, ako by som chcela. Uvidím, snáď sa mi to raz podarí. Momentálne sa snažím cvičiť aspoň 3-4 krát do týždňa. Po hodinovom tréningu si dávam ešte 30 minút kardio - v mojom prípade to je stacionárny bicykel, na ktorom prejdem zvyčajne 15 až 17 km. A čo sa týka stravy, jem veľa. Omnoho viac než kedykoľvek predtým, ale omnoho zdravšie a chutnejšie.

 MIRKA

Ako to vlastne celé začalo ? Rok za rokom som sa deň čo deň prejedala, šport bol mojou súčasťou minimálne a aj keď som chcela, cítila som sa ťažká, znechutená, nevládala som,tak som to radšej vzdala. Prišlo leto ktoré začalo ako každé iné držaním veľmi tvrdej diéty (hladovky, ktorá mi spôsobovala závrate, slabú imunitu, nervozitu), síce som schudla, z toho pocitu som sa mohla tešiť tak pár dní , lebo ako leto skončilo vrátila som sa k starému režimu a nastal takz. Jojo efekt. Jedného dňa som tak narazila na Internete na stránku chudnutie-zdravá strava.sk. Prečítala som si a pozrela video o žienke, ktorá sa rozhodla urobiť veľkú zmenu vo svojom živote a prešla si premenou, ktorú nie je schopný podstúpiť každý a prišla mi ako ten správny človek, ktorý by mi mohol pomôcť v mojej premene. Kontaktovala som Barboru, ktorá sa mi rýchlo obratom ozvala, zostavila mi jedálniček na mieru, konzultovala somnou každú jednu maličkosť, ktorá ma zaújímala, či o potravinách v jedálničku o ktorých som nikdy ani nepočula, pritom som ich mala v obchode denne pred očami, či ako riešiť situácie, keď som celý deň v práci a milión ďalších. Zapojila som pevnú vôľu, išla presne podľa Barborinho plánu, začala tvrdo cvičiť a nastala v mojom živote veľká zmena. Zdravý životný štýl sa u mňa stal niečim nevyhnutným, začala som sa ráno prebúdzať plná energie, jedlo som si pripravovala s radosťou, prejavila sa u mňa láska k pečeniu, zistila som, že pri zmene stravy netreba vynechávať sladké, stačí len vytvoriť zdravú verziu 🙂. Barbora mi toho dala strašne veľa a som nesmierne šťastná, že na internete plnom ľudí ponúkajúcich predražené plány, ktoré vás prinútia hľadovať, vynechávať to čo vaše telo potrebuje a už vôbec vás nepochopia a nepodporia, keď máte chuť stým skončiť, som našla práve ju. Dala mi presne to, čo mi pomohlo, aby som za 3 mesiace dosiahla stratu 15 kíl a čo bolo hlavné už rok si váhu dokážem udržať, aktívne športujem a to som predtým nedokázala a mimo toho, keď vidím čo som dokázala chcem ešte viac a to vytvarovať si postavu podľa mojich predstáv, pričom sa mi stále dostáva podpory a rád od Barbory. Takže prosím, každý, kto sa našiel v mojich začiatkoch, neváhajte a investujte do niečoho, čo vás urobí šťastnejším, zdravším a sebavedomejším, pričom sa konečne na seba pozriete s poviete si, som zo sebou spokojná/ý. Stojí to zato

DOMINIKA

V prvom rade chcem úprimne poďakovať Barborke, že ma vybrala do 60dňovej výzvy, kde človek dostal obrovské množstvo podpory a rád. Pre pár rokmi som mala vážnu nehodu a následné zdravotné problémy zapríčinili nárast na mojej váhe +25kg. Cítila som sa unavená, neatraktívna, bez elánu do života. A tu nastal zlom. Premenou môjho tela som začala už pred rokom s iným trénerom, pri ktorom som dosiahla výsledky ale nezaobišlo sa to bez drastických diét, jedálnička pozostávajúceho maximálne zo 4-5 surovín a veľmi fyzicky náročných tréningov. Moje zranenia z nehody sa ozvali a ja som musela dať môjmu telu po roku vydýchnuť. Chcela som však na mojej ceste za zdravším a krajším telom pokračovať a preto som bola neuveriteľne šťastná, že vďaka Barborke môžem. S ňou som v tom pokračovala s primeraným pohybom a s jedálničkom o akom som posledný rok mohla len snívať. A výsledky sa dostavili! Centimetre išli dole a ja som bola po celý ten čas plná energie a nasýtená. Cesta za mojím vytúženým telom ešte zďaleka nie je na konci, no dnes už viem, že chudnutie nemusí byť len pot a slzy ale naopak, zdravý pohyb a chutné jedlá.

SONIČKA

Ako som začala chudnúť s Barborkou 🙂 Mojím hlavným spúšťačom bolo zdravie.ochorela som tým pádom moje myslenie a psychika dostali poriadne zabrať ......začali návštevy lekárov od jedného k druhému nikto mi nevedel z určitosťou povedať o čo ide ......liečili ma ale bohužiaľ zle všetko sa zhoršovalo ja som začala neskutočne priberať z liekov a všetko išlo dolu vodou až tak že som musela ísť na operáciu ......zoperovali ma a zasa nasadili tabletky nedarilo sa mi schudnúť robila som možné aj nemožné držala hladovky rôzne diéty ale nič.......začala som hľadať pomoc tu na FB,veľa som čítala o zdravej strave a natrafila som na Barborku,prečítala som si jej príbeh a premenu a odhodlala som jej napísať,tá mi hneď podala pomocnú ruku zostavila mi plán a vždy sa mi snažila zodpovedať moje otázky a podporiť ma ...........lenže prišli ďalšie choroby a kolotoč doktori a zle myslenie tak som sa nato vykašlala nemala som chuť,energiu myslela som že sa mi zrútil svet ........prebolelo potrebovala som čas aby som sa dala dokopy a napísala som jej zas s ešte väčšou váhou ako pred tým........začali posmešky od ľudí,hlavne som sa zle cítila nedokázala som vydržať sama v mojom tele nenávidela som sa zato ako vyzerám .......zaťala som sa a jediná možnosť bola skúsiť dodržiavať pokyny od Barborky....samozrejme boli zlyhania hneď na začiatku ale podporila ma a išla som ďalej.......keď som prekročila prvý mesiac začala som sa lepšie cítiť videla som že som sa pohla trošku niekam vpred tak som vydržala ........prekročila som druhy mesiac videla som zmeny na mojom oblečení,.... moje telo sa nadstavilo na pravidelný harmonogram a už to išlo samo .......keď som sa po troch mesiacoch postavila na váhu bol to neuveriteľný pocit - 16kíl toho čo som si vždy myslela že nedosiahnem a teraz idem ďalej chcem pokračovať lebo sa cítim o moc lepšie,aby som urobila maximum čo sa dá sama pre seba a moje zdravie .........Chcem veľmi poďakovať Barborke za trpezlivosť a ochotu pomôcť aj keď to bolo so mnou ťažké tým,lebo sa mi nedá cvičiť zo zdravotných dôvodov,to číslo by určite bolo lepšie keby môžem cvičiť ale som nesmierne vďačná za každé 1kg čo som dala dole ......dodalo mi to chuť pokračovať a začínam byť sebaistejšia a silnejšia po tomto všetkom ......takže vrelo odporúčam každému kto to potrebuje podstúpiť takú premenu Barborka Vám určite pomôže tak ako mne .....nech to stojí čo to stojí ale zdravie máme len jedno o ktoré sa treba starať a urobiť maximum keď doktori zlyhajú potom si hľadáme pomoc sami takýmto spôsobom .......takže ideme do toho aby sme si raz mohli povedať som zo sebou spokojná 🙂

MAJKA

Každý si mysli, ze vie poradiť ohľadom diéty, nie každý to v skutočnosti ovláda. Som nadpriemerne spokojná s jedálničkom a ochotou vždy poradiť/motivovať. Super prístup, ochota a hlavne Odborník s veľkým O. Ďakujem 

MÁRIA

Chcela som zmeniť svoje telo, odkedy som mama kila, ktoré som nabrala počas tehotenstva nechceli ísť dole riešila som to hladovkami ktorými som zapríčinili akurát tak to, že sa vrátili naspäť a aj navyše 😕. Keď sa naskytla príležitosť zapojiť sa do 60 dňovej výzvy, vedela som hneď že to pôjde🙂predsa len je lepšie mať niekoho nad sebou teda aspoň pre mňa. Jedálniček je úplne super 👌dá sa vybrať z hocičo ho, nepociťovala som hlad, nič mi nechýbalo, takže som nepomyslela na to, že by som niečo dala iné. Najväčšia motivácia bola, že chcem vyzerať dobré v plavkách a nechcem sa skovavat, keďže predtým som nechodila ani moc do spoločnosti tým že som sa necítila vôbec dobre. Doteraz som dala dole 10 kg aj keď výzva skončila idem v tom pokračovať 🙂😊.

NIKY

Moja najväčšia motivácia pri chudnutí som bola ja sama. Vždy keď som sa videla v zrkadle som si povedala ,že to ako vyzerám musím zmeniť.Nebola to ľahká cesta a jasne ,že nastali aj “krízy” ,ale vždy keď som som to chcela vzdať ,som si spomenula prečo som začala.Bola to premena nie len fyzická ,ale aj mentálna a naozaj sa cítim lepšie a zdravšie ! 🙂 Bola som naozaj podporovaná rodinou a tak som sa mi určite ľahšie podarilo dosahovať svoj cieľ.Takisto obrovská vďaka patrí Barborke ,ktorá bola pre mňa obrovskou oporou a motiváciou 💕 Este ani zďaleka nie som pri konci ,no už teraz sa teším z mojej celkovej premeny a idem ďalej! Pamätaj si ,že dokážeš všetko, čo chceš! Sila je v tebe!

ANDREJKA

Schudnúť som sa pokúšala už viac krat, kg mi zostali ešte z tehotenstva ale nikdy som to nedotiahla do konca lebo som sa trápila drastickým diétami a keď som prestala všetko bolo spat...mojou veľkou motiváciou bola svadba a túžba vyzerať v svadobných šatách dokonale...keď som sa dostala do výzvy a prišiel prvý jedalnicek tak som neverila že pri takom množstve jedla môžem schudnúť..na začiatku to bolo veľmi ťažké..niektoré jedla som jedla doslova na silu lebo bolo toho vela a chýbala mi čokoláda ale vďaka podpore a túžbe po schudnúti som išla ďalej...Naučila som sa kombinovať jedla, čo a kedy jesť a nehovorím dam si aj cokoladu ale hlavne všetko s mierou..pokračujem ďalej a vďaka Barborke sa mi podarilo zmeniť myslenie,lebo toto nie je dieta ale zdravý životný štýl a najdôležitejšie je že sa cítim skvelo... ❤

Chcem sa velmi pekne poďakovať Barborke za skvelo vypracovaný jedálniček a cviky na doma. ��

Posted by Janka Czupekova on 4. máj 2017

Palec horejedalnicek som dodrziavala a pekne som schudla 🙂 teraz sa uz len udrziavat vo forme.. Prajem vela uspechov

Posted by Simona Lisá Baginová on 3. február 2016

Jedalnicek super kilecka sli doluna brusku sa pracuje odporucam na plnej ciare dakujeeeeem

Posted by Nikol Hacova on 7. september 2015

Veľmi odporúčam. Plán vyzerá super uz sa doň len s chuťou pustiť. S Barborkou super komunikácia teším sa na spoluprácu �

Posted by Nikoletta Nikuš Takács on 15. január 2018

Veľká spokojnosť a veľká vďaka � cítim sa super, kilá tam kde mali odísť, odišli ����

Posted by Monika Rusiňáková on 6. február 2018

Velmi ustretove jednanie, osobne mi nechutia mliecne vyrobky a vajcia ale jedalnicek sa dal perfektne zostavit. Neslo mi...

Posted by Karolina Zeleznikova on 15. máj 2016

Super pristup, okamzite reagovanie na otazky. Vsetko na profesionalnej urovni. Maximalne som spokojna. Uz len vydrzat:))

Posted by Monika Hrickova on 9. september 2015

velmi dobre rady, recepty site na mieru, rychle zodpovedane otazky ... ste super, dakujem 🙂

Posted by Monika Onderová on 8. september 2015

Barborka mi pripravila stravovací plán na 90 dní a keď som ho uvidela myslím, že niet šťastnejšieho človeka ako som ja �...

Posted by Janka Puskásová on 5. január 2018

Super stránka, dobré, zdravé a veľmi chutné receptíky, ktoré rada skúšam... a čo je hlavné motivuje ma k lepšej životospráve... ďakujem 🙂

Posted by Milady Pirušová on 15. máj 2016

Mozem len odporučiť.... Super motivácia a super stránka. Vďaka za skvele rady a pomoc

Posted by Dagmara Kollárová Skalická on 9. september 2015

Barborka je velka profesionalka... spravila mi jedalnicek ktory je velmi pestrý a hned prve ranajky chutili vynikajuco a...

Posted by Mi Cha Ela on 16. január 2018

Skvelý prístup a príjemná komunikácia. Veľmi pekne ďakujem za stravovací plán a Barborku môžem len odporučiť! 🙂

Posted by Diana Cabanová on 28. január 2018

Dlho som vahala ci si dat jedalnicek. Som osoba, ktora nedorziava pravidelnost. Ale taky chutny, pestry a zdravy jedalnicek od Barborky sa neda nedodrziavat. A spolu s cvicenim chudnutie ide mega rychlo❤️

Posted by Tina von Pressburg on 15. máj 2016

Super, jednoduche, jidla se daji pripravit a vzit sebou, pokud mate den za pochodu. Objedanala jsem si jidelnicek na 4 tydny a jsem spokojena s porcemi a vyberem, ktery je siroky 🙂

Posted by Veronika Steenson on 9. september 2015

Barborka je velmi prijemna osoba. Zatial som na zaciatku, stravovaci a treningovy plan som mala zostaveny do 5 dni. Su vypracovane na profesionalnej urovni. Tesim sa na nasu spolupracu���

Posted by Maťka Trojáková on 27. január 2018

Som nadsena, a dokonca s prvotnym pohovorom som mala pocit ze do premeny idem s niekym koho uz dlho poznam �� Odporucam !!!!!

Posted by Sandra Grigelyova on 5. február 2018