Pre koho je olej vhodný?

Gamimami je telový olej určený všetkým ženám ,ktoré potrebujú svoju pokožku vyživiť, napnúť, hydratovať a  v prípade poranení aj hojiť a sceľovať ako napríklad aj v prípade strií.

Prešla si si premenou a tvoja pokožka je nespevnená?

Tento olej je pre teba ako stvorený! Si budúca maminka a bojiš sa vzniku strii ? Odporúčam sa preventívne natierať aj tebe.

Ako vznikol môj olej?

Ako vlasne vznikol gamimami olej ? Sama som si prešla premenou kde sa mi podarilo redukovať vysokú váhu ,a moja pokožka ostala nespevnená a na operáciu kože sa mi naozaj nechcelo ist. Začala som sa viac starať o svoje telo zvnútra aj vonka. Vyhľadávala som a skúšala rôzne oleje ktore robili mojej pokožke dobre, hojili strie,a dávali  mi pocit napnutia po nanesení.

Nikde som však nenašla zmes olejov v jednej fľaštičke  ktoré máju taký dobrý efekt ,a nebudem vam klamať nechcelo sa mi každy deň sa natierať štyrmi olejmi .

Rozhodla som sa teda vytvoriť niečo vlastné ,čo može používať každá žena bez ohľadu na vek a typ pokožky. Zvolila som jemnú vôňu aby olej mohli používať aj ženy ktoré sú tehotné a nedraždilo to ich čuchové bunky.

Tiež som myslela aj na ženy ktore nevyjdu  von  bez parfému a tiež na ženy ktore nemaju radi mastné telo. Olej sa velmi dobre vstrebáva a pokožka neostáva mastná.

Zloženie

 • Hlavná zložka je olej zo sladkých mandlí
  obsahuje rad prvkov nevyhnutných pre zdravie a výživu pokožky. Je bohatý na kyselinu olejovú, kyselinu linolovú, beta-karotén, vitamín E a vzácne minerálne látky. Rýchlo sa vstrebáva do suchej, citlivej i starnúcej pokožky, zmäkčuje a zvláčňuje ju. Upokojuje zápaly, dermatitídu, popáleniny, ekzémy.
 • Ďalšie miesto obsahuje arganový olej
  V porovnaní s inými prírodnými látkami, argánový olej obsahuje 2-3 násobok prírodného vitamínu E, ktorý pôsobí proti starnutiu buniek, zvyšuje elasticitu pleti, zabraňuje tvorbe vrások a pokožke dodáva prirodzený lesk a vláčnosť. Arganový olej je výnimočný produkt, ktorý pri pravidelnom používaní veľmi účinne pomáha predchádzať bolestivým prasklinám a trvalému poškodeniu pokožky v oblasti brucha, ale aj dekoltu. Vhodný je nielen v období tehotenstva, ale aj po ňom. Pravidelným natieraním arganovým olejom sa namáhaná pokožka ľahšie vráti do pôvodného stavu.
 • Do oleja gamimami som sa rozhodla primiešať aj olivový olje lisovany za studena lebo je pre ľudskú pokožku doslova zázrak.
  Zloženie mastných kyselín je veľmi podobné ľudskému mazu a preto je vhodný pre suchú, pokožku so sklonom k zapáleniu, alergickú, podráždenú, poranenú alebo inak poškodenú pokožku.
 • Obsahuje vitamín E,
  ktorý podporuje elasticitu pokožky, vyhladzuje vrásky a zvyšuje jej odolnosť
 • Ako posledný olej som zvolila niečo velmi účinné na poranenia a je to nechtikový olej
  ktorý považuje za jeden z najlepších rastlinných olejov podporujúcich hojenie kožných jaziev, rán i akné a dokonca aj tých starších. Okrem iného, je výborným „anti-age" prostriedkom, ktorý pri pravidelnom používaní zabezpečí dlhotrvajúci mladistvý vzhľad pokožky bez vrások. Má výborné sťahujúce a vyplňujúce účinky, vrásky krásne zjemní a vyhladí. Pleť rozžiari a dodá jej potrebnú hydratáciu a elasticitu proti nepekným striám, ktoré vznikajú u žien najmä počas tehotenstva, či pri náhlej zmene hmotnosti kedy sa pokožka „nestíha" prispôsobovať zmene a tvoria sa na nej podkožné praskliny, jazvičky známe ako spomínané strie. Olej obsahuje zložky ktoré vyživujú spevňujú a hoja pokožku. Tiež zložky ktoré su prevencia proti celulitíde.

Nesľubujem zázrak,  nemožete čakat že natieranie olejom z vás urobí modelky, to bouhužial nie.

Ale viem vam zaručit krásne vyživené a voňavé telo. Ked budeš poctivá sama k sebe a balenie oleja vypouživaš ,tak na svojej pokožke uvidiš viditelné spevnenie a napnutie pokožky.

A ak máš  strie tak aj krásne postupné zacelovanie a postupné zmiernenie.

Pokiaľ  si po vyššej váhovej  redukcii, tak daj tomu aspon 1-2 mesiace a vysledky sa dostavia .

Tak teda toto bolo niečo v krátkosti o mojom oleji.

Teraz si poďme dať ešte krátke zhrnutie čo gamimami olej obsahuje a čo možes od neho očakavať.

Gamimami olej obsahuje

 • Olej zo sladkých mandlí
 • Arganový olej
 • Olivový olej lisovaný za studena
 • Nechtikový olej
 • Vitamín E
 • Lysolecithin prírodná zložka na spevnenie pokožky

 V čom je jedinečný Gamimami olej ?

 • Hneď prvím natretím ti zaručí hydratovanú, voňavú a napnutú pokožku.
 • Pri pravidlenom použivaní pomáha pri poraneniach.
 • Olej ti zahojí ranky v podobe strií ,ale aj jazvičiek či vacšich jaziev.
 • Tiež je olej vhodný pre tehulky ako prevencia proti striam.
 • Napína pokožku a úžasne vyživuje.

Prajem ti aby zažila ten krásny pocit po natretí gamimami olejom.

ČO POVEDALI SPOKOJNÍ KLIENTI?

Barborka pre mna veľká motivácia môžem vrelo odporúčať. Páči sa mi jej premena prístup vždy keď niečo potrebujem je mi...

Uverejnil používateľ Natália Remišová Utorok 6. augusta 2019

U Barborky som vyhrala 60 dňovú výzvu a môžem povedať ,že zatiaľ som maximálne spokojná ... Začala som s váhou 100 kg a...

Uverejnil používateľ Michaela Euphory Hudáková Piatok 27. júla 2018

Platba je elektronicky zabezpečená