FIT ZMRZLINY 

potrebuješ odvodniť a nevieš ako ? objednaj si EBOOK zdravé zmrzliny a dostaneš ako BONUS úplne ZADARMO jedálniček na 3 dni aby si odvodnila svoje telo ! 🙂

ŠESŤ RAŇAJOKÝCH ICE BOWLS

Verím že tento názov počuješ prví krát a rozmýšľaš čo to bude. Áno sú to raňajkové studené alebo skôr zmrzlinové kaše. Kedže som si dala záležať na zostavení a aj ingredienciách dovolím si tvrdiť že takáto kaša ta naozaj preberie a nabije poriadnou dávkou ENERGIE ! A ako BONUS a teda aj malé prekvapenie, pri ice bowl nájdeš aj vypočítaný počet kalórií. dobrú chuť. .

ŠESŤ OSVIEŽUJÚCICH LIMONÁD

V letných mesiacoch je dôležite dbať na pitný režim, nie len v letných mesiacoch samozrejme! Pitný režim nám pomáha rýchlejšie chudnúť a detoxikovať telo ! ALE nie vždy nám chutí čistá voda, vymyslela som som pre váš šesť vynikajúcich limonád ktoré spestria tvoj pitný režim.

ŠESŤ NEZDRAVO-ZDRAVÝCH ZMRZLÍN

Čo mám na mysli pod názvom NEZDRAVO-ZDRAVÉ zmrzliny ? dovolila som si pre vás pripraviť zmrzliny ktoré ulahodia aj náročnejším chutovím pohárikom a určite nimi okúzlite návštevu alebo nejakú letnú párty. V e-booku nájdete zmrzliny ako margot, bounty, oreo a mnoho ďalších ktoré sú zostavené vo fit verzií

ŠESŤ RÝCHLYCH NANUKOV

Budem úprimná, zmrzliny mi chutia omnoho viac, ale nanuky sú vždy viac nutrišn frendly, takže aj si chceš dopriať viac porcií ako jednu, potom nanuky sú ta správna voľba. Okrem iného sú veľmi jednoduché na prípravu a vždy chystáš štyri naraz .

ŠESŤ JEDNODUCHÝCH OVOCNÝCH ZMRZLÍN

Tuto časť som chcela najskôr nazvať sorbetmi, ale nakoniec som sa rozhodla pre názov jednoduché ovocné zmrzliny. V tejto kapitole nájdete štyri klasické ovocné zmrzli a potom dve extra špeciálne ako exotická zmrzlina ale zmrzlina so spirulinou.

AKÉ RECEPTY NÁJDEŠ V EBOOKU ? 

Prečítaj si viac ako 36O recenzií mojich spokojných klientov a ich príbeh

Prečo som sa rozhodla vytvoriť tento ebook ?

Lebo som milovníčka dobrého jedla a cez letné horúce mesiace si rada vychutnám dobré osviežujúce limonády, zmrzliny a raňajkové kaše, ktoré sú plné ovocia, tieto jedlá zoženiete už aj v bežných podnikoch ale stoja väčšinou nehorázne peniaze a okrem iného sú vždy plné cukru a to úplne zbytočne.

Tento ebook som vám pripravovala s láskou a verím že limonády, sorbety, nanuky, zmrzliny a ice bowl vám budú chutiť tak ako mne.

PREČO BY SI MAL MAŤ EBOOK - ZDRAVÉ ZMRZLINY AJ TY ?

AK SI CHCEŠ DOPRIAŤ ZMRZLINU KAŽDÝ DEŇ BEZ VYČÍTIEK !
objednať
AK CHCEŠ VYSKÚŠAŤ ICE-BOWL - ĽADOVÉ RAŇAJKOVÉ KAŠE KTORÉ TA NABIJÚ ENERGIOU NA CELY DEŇ !
objednať
NÁJDEŠ TAM LIMONÁDY KTORÉ TA OSVIEŽIA POČAS LETNÝCH HORUCÍCH DNÍ
objednať
NÁJDEŠ TAM AJ ZMRZLINY AKO BUNTY, OREO, MARGOT A ĎALŠIE KTORÉ BY BOL HRIECH NEVYSKÚŠAŤ ! CHUTIA ÚPLNE AKO ORIGINÁL !
objednať

keď si objednáš EBOOK zdravé zmrzliny ! dostaneš BONUS ! a to úplne zadarmo ebook ako sa zbaviš 3 kíl plus jedálniček :)!!!